Sitenebak

Sitenebak.com a hoşgeldiniz. Burada tanıttığımız demolar benzerlerinden farklı olarak tema değil komple bir web sitesi paketidir. Web sitesi paketlerini incelemek için demo linklerine tıklayınız. Sitenebak.com web sitesi paketlerini tercih etmek için birçok sebebiniz var..

"Yeni web 2.0 ve CSS 3 teknolojisi ile "

Fiyat - web sitesi tasarımı + tema + hosting paketi  maliyetlerini göz önünde bulundurduğunuzda bütün bunları tek yerden ve daha uygun maliyete alırsınız. Lütfen fiyat karşılaştırması yaparken yurtdışı sunuculardan hizmet veren ucuz hosting paketlerini göz önünde bulundurmayın.

Hız

Sitenebak.com web paketleri Telekom hosting güvencesi ile Türkiye/Istanbul lokasyonlu son teknoloji sunucularda barındırılır. Dolayısıyla son derece hızlı ve kesintisiz hizmet verilir.

Yeterli kaynak

Sitenebak.com web paketlerini konu hakkında hiçbir bilgisi olmayanlar da alabilirler. Paketlerin ikinci fiyatları bunun içindir. Tamamen sizin adınıza sizin bilgileriniz ve resimleriniz (tüm içerikler, tüm resimler, ürün bilgileri gibi web sitesini oluşturan tüm materyaller) sizin adınıza tarafımızdan düzenlenerek girilir. Bu konu hakkında ayrıntılı bilgi almak için sss bölümünü inceleyin.Bileşenler ile profesyonel çözüm

Bileşenler

Dünyada her geçen gün yaygınlaşan içerik yönetim sistemlerini tercih etmeniz için birçok neden var. Öncelikle joomla halen dünyanın en yaygın içerik yönetim sistemlerinden biri. Yüzlerce firma bu yazılıma ek programlar geliştiriyorlar. Dolayısıyla ihtiyacınız olabilecek bir yazılımın zaten hazır olma ihtimali yüksek. Galeriler, magazin, portal, forum eklentileri, üyelik kontrol sistemleri, dosya, içerik, program paylaşım bileşenleri, satış sistemleri, ödeme sistemleri, müşteri takibi vb. yüzlerce yazılım sürekli geliştirilmektedir. Bu yazılımların tamamı web sitesi paketine uygulanabilir durumdadır.

Güncelleme

Web sitenizin sürekli güncellenmesi gerekiyor ve sizin buna ayıracak vaktiniz yok mu? Sorun değil bu hizmeti bizden alabilirsiniz.

Güvenilir Hosting

Siteleriniz Telekomünikasyon İletişim Başkanlığından Lisanslı Yer Sağlayıcılık faaliyetleri veren firmaların güvenilir sunucularında barındırılır. Telekom Hosting lisansına (ys-164) ilgili linkten ulaşabilirsiniz. 

Referanslarımızı incelemek için tıklayın
Referanslarımız